SLUŽBY

VÝŽIVOVÝ COACHING

Či už si vo výžive úplný začiatočník, alebo ju chceš posunúť na nový level, som tu pre teba. Dohodni si nezáväzný úvodný call zdarma, alebo mi jednoducho napíš a naša spolupráca môže začať.

Vyziva okomchemika

Máš problémy so správnym nastavením svojej stravy? Snažíš sa schudnúť, alebo naopak, pribrať a nejde to? Nevieš čo, koľko, kedy a prečo by si mal/a jesť? Etikety potravín sú pre teba španielska dedina a nevieš podľa čoho nakupovať? V tom prípade bude pre teba výživový coaching tou správnou voľbou.

Vrámci spolupráce spolu preberieme základné princípy stravy, ktoré by si mal/a dodržiavať pre optimálne fungovanie tvojho tela v kontexte tvojho životného štýlu. Výživový coaching je teda vysoko individualizovaný a prispôsobený tvojim potrebám a aktuálnej úrovní znalostí z oblasti výživy.

online coaching vyzivovy

Pre koho je výživový coaching vhodný?

úplný začiatočník

Ak patríš medzi ľudí, ktorí toho o zdravej strave vedia asi toľko, ako viem ja o pôvode čiernych dier (teda skoro nič), výživový coaching ti určite dokáže pomôcť zorientovať sa v choase kalórií, bielkovín, tukov či rôznych diétnych výstrelkov. Naučíš sa ako si správne nastaviť stravu keď chceš chudnúť, priberať, ale aj udržiavať.

cvičič/ka stratený v strave

Vo fitku si rád cvičíš sám/sama podľa seba, prípadne už máš tréningový plán od coacha, ale potrebuješ sa zlepšiť v stravovaní, aby si podával/a poriadny výkon a pritom si zvládal/a dostatočne regenerovať? Patríš medzi "hardgainerov", teda ľudí, čo majú problém pribrať? Alebo potrebuješ naopak schudnúť? Výživový coaching ťa podrží!

PROFI ŠPORTOVEC

Robíš nejaký šport na serióznejšej úrovni, ale nevieš si rady ako s výživou? Úplne bežná vec v rámci športu v SR/ČR. Či už hráš futbal, hokej alebo plávaš, ak chceš dosahovať lepšie výsledky, bez poriadnej stravy to nepôjde. Buď o krok napred oproti tvojim rovesníkom a poď posunúť svoju stravu na úroveň hodnú profi športovca!

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

Know-how v stravovaní

Po ukončení našej spolupráce už budeš vedieť kráčať v oblasti výživy úplne sám/sama. Budeš vedieť ako si správne nastaviť stravu tak, aby ti pomáhala v napĺňaní tvojich cieľov.​

Nové návyky a Odstránenie zlozvykov

Zmeň svoje návyky a zmeníš svoj život. Práve udržateľné návyky sú hlavným faktorom dlhodobej zmeny a úspechu v stravovaní. V rámci spolupráce preto zapracujeme na vytvorení nových návykov a odstránení starých zlozvykov, ktoré brzdia tvoj progress.

Množstvo infomateriálov

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Namiesto ton textu a poučiek odo mňa dostaneš prehľadné infografiky, ktoré budú adresované priamo na riešenie tvojich problémov. Ostanú ti navždy a tak sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť.

Udržateľnú zmenu bez extrémov

Extrémy nikam nevedú. Naša spolupráca preto nebude stáť na drastických príkazoch a obmedzeniach. Tvoju zmenu k lepšiemu dosiahneme prostrednítvom malých udržateľných krôčkov.

Okomchemika-vyzivovy-coaching-co-ziskas

Často kladené otázky

Celý coaching prebieha primárne v ONLINE prostredí. Budeme spolu komunikovať prostredníctvom videohovorov, emailom, prípadne WhatsAppom. Čaká ťa množstvo praktických úloh, vďaka ktorým sa na vlastnej koži naučíš, čo, prečo a v akých množstvách by si mal/a jesť. V praxi to vyzerá asi tak, že si raz do týždňa zavoláme, zhodnotíme spolu uplynulý týždeň a nastavíme ciele, návyky a úlohy na ten nasledujúci. Priebežne budeš dostávať reporty toho, ako sa posúvaš a postupne tak budeme meniť tvoju životosprávu k lepšiemu.

Primárne funguje spolupráca na týždennej báze, ako popisujem vyššie. Mimo toho však nie je problém, riešiť potrebné veci aj v priebehu týždňa, či už formou správ, emailu, alebo krátkeho callu.

– Ak patríš medzi ľudí, trpiacich poruchami príjmu potravy, rád ťa odporučím niekomu z odborníkov, ktorí sa príšlušnou problematikou zaoberajú na profesionálnej úrovni

– Ak nie si ochotný, pre zmenu svojich stravovacích návykov obetovať určitý čas a úsilie a hľadáš iba zázračné a rýchle riešenie

Nie som zástanca jedálničkov. Radšej ľudí naučím ako si môžu vyskladať „vlastný jedálniček“ sami, podľa toho na čo majú chuť, alebo čo majú v chladničke. Ak to však bude v tvojom prípade nutné, nie je problém pre začiatok nastaviť aspoň orientačný jedálniček s vhodnými surovinami.

Minimálna dĺžka spolupráce pre výživový coaching je 8 týždňov. Nejedná sa o žiadne „extrémne premeny“ ale o postupné naučenie sa zásad zdravého stravovania, ktoré budeš vedieť udržateľne praktizovať aj po ukončení našej spolupráce.

Po ukončení našej spolupráce ma už v ideálnom prípade potrebovať nebudeš, nakoľko si budeš vedieť sám/sama vhodne nastaviť stravu. Naučíš sa jednoducho základy zdravej stravy bez extrémov a skratiek tak, aby si ich aj do budúcna vedel/a dodržiavať. Mám však aj klientov, ktorí u mňa fungujú dlhodobo, takže určite nie je problém spoluprácu predlžiť.

Ak nebudeš so spoluprácou spokojný/á, peniaze ti budú vrátené v plnej výške. Nemáš teda čo stratiť.

0
voľné miesta
0 %
spokojnosť
0 %
Garancia vrátenia peňazí
0
Na deň

Referencie

úvodný online coaching call zdarma​

Dohodni si so mnou nezáväzný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Alebo mi napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha