Výživový coaching

Máš problémy so správnym nastavením svojej stravy? Snažíš sa schudnúť, alebo naopak, pribrať a nejde to? Nevieš čo, koľko, kedy a prečo by si mal/a jesť? V tom prípade bude pre teba výživový coaching tou správnou voľbou.

Vrámci spolupráce spolu preberieme základné princípy stravy, ktoré by si mal/a dodržiavať pre optimálne fungovanie tvojho tela v kontexte tvojho životného štýlu. Výživový coaching je teda vysoko individualizovaný a prispôsobený tvojim potrebám a aktuálnej úrovní znalostí z oblasti výživy.

Či už si vo výžive úplný začiatočník, alebo ju chceš posunúť na nový level, som tu pre teba. Stačí keď mi dole napíšeš, že by si mal o výživový coaching záujem, následne vyplníš rozsiahly vstupný dotazník a naša spolupráca môže začať.

Pre koho je výživový coaching vhodný?

úplný začiatočník

Ak patríš medzi ľudí, ktorí toho o zdravej strave vedia asi toľko, ako viem ja o pôvode čiernych dier (teda skoro nič), výživový coaching ti určite dokáže pomôcť zorientovať sa v choase kalórií, bielkovín, tukov či rôznych diétnych výstrelkov.

cvičič/ka stratený v strave

Vo fitku si rád cvičíš sám/sama podľa seba, prípadne už máš tréningový plán od coacha, ale potrebuješ sa zlepšiť v stravovaní, aby si podával/a poriadny výkon a pritom si zvládal/a dostatočne regenerovať? Výživový coaching ťa podrží!

ordinary wo/man

Fitko je pre teba iba nezmyselná kopa železa, preferuješ iné pohybové aktivity, prípadne máš fyzicky náročnú prácu, kde máš pohybu až-až, alebo s pohybom jednoducho nie si kamoš - a potrebuješ helpnúť so stravou či chudnutím? Som tu pre teba.

Často kladené otázky

Celý coaching prebieha primárne v ONLINE prostredí. Budeme spolu komunikovať prostredníctvom videohovorov, emailom, prípadne WhatsAppom. Čaká ťa množstvo praktických úloh, vďaka ktorým sa na vlastnej koži naučíš, čo, prečo a v akých množstvách by si mal/a jesť. V praxi to vyzerá asi tak, že si raz do týždňa zavoláme, zhodnotíme spolu uplynulý týždeň a nastavíme ciele, návyky a úlohy na ten nasledujúci. Priebežne budeš dostávať reporty toho, ako sa posúvaš a postupne tak budeme meniť tvoju životosprávu k lepšiemu.

Primárne funguje spolupráca na týždennej báze, ako popisujem vyššie. Mimo toho však nie je problém, riešiť potrebné veci aj v priebehu týždňa, či už formou správ, emailu, alebo krátkeho callu.

– Ak patríš medzi ľudí, trpiacich poruchami príjmu potravy, rád ťa odporučím niekomu z odborníkov, ktorí sa príšlušnou problematikou zaoberajú na profesionálnej úrovni

– Ak nie si ochotný, pre zmenu svojich stravovacích návykov obetovať určitý čas a úsilie a hľadáš iba zázračné a rýchle riešenie

Nie som zástanca jedálničkov. Radšej ľudí naučím ako si môžu vyskladať „vlastný jedálniček“ sami, podľa toho na čo majú chuť, alebo čo majú v chladničke. Ak to však bude v tvojom prípade nutné, nie je problém pre začiatok nastaviť aspoň orientačný jedálniček s vhodnými surovinami.

Minimálna dĺžka spolupráce pre výživový coaching je 8 týždňov. Nejedná sa o žiadne „extrémne premeny“ ale o postupné naučenie sa zásad zdravého stravovania, ktoré budeš vedieť udržateľne praktizovať aj po ukončení našej spolupráce.

Po ukončení našej spolupráce ma už v ideálnom prípade potrebovať nebudeš, nakoľko si budeš vedieť sám/sama vhodne nastaviť stravu. Naučíš sa jednoducho základy zdravej stravy bez extrémov a skratiek tak, aby si ich aj do budúcna vedel/a dodržiavať. Mám však aj klientov, ktorí u mňa fungujú dlhodobo, takže určite nie je problém spoluprácu predlžiť.

Ak nebudeš so spoluprácou spokojný/á, peniaze ti budú vrátené v plnej výške. Nemáš teda čo stratiť.

0
voľné miesta
0 %
spokojnosť
0 %
Garancia vrátenia peňazí
0
Na deň

Referencie

úvodný online coaching call zdarma​

Dohodni si so mnou nezáväzný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Alebo mi napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha