Služby pre firmy

prednášky a semináre

Správna strava a zdravý životný štýl, dokážu nielen podporiť celkové zdravie človeka, ale aj jeho kognitívny a fyzický výkon. Ak by ste chceli edukovať svojich zamestnancov, študentov, či kolegov, aby získali praktické znalosti, ako žiť kvalitnejší život práve vďaka zmene návykov, poďme spolu zorganizovať prednášku či seminár, kde im tieto znalosti predáme.

vyvoj zlozenia

vývoj zloženia produktov

Zloženie je azda najdôležitejším aspektom každej novej potraviny. Či už ide o doplnky stravy, alebo o rôzne funkčné potraviny, je dôležité, aby boli obsiahnuté zložky v správnych množstvách, formách, či povolených legislatívnych limitoch. Funkčné zloženie by malo byť podložené vedeckými štúdiami a jednotlivé zložky by mali ideálne pôsobiť synergicky. Ak si s ním neviete rady, rád pomôžem.

infografiky

Tvorba infografík na mieru

Máte záujem o infografiku alebo ilustráciu na mieru? Ste tu správne. V dnešnom svete plnom informácii, valiacich sa na nás z každej strany je dôlezité, vedieť ich odkomunikovať prijateľnou a hravou formou. Či už ide o Váš nový produkt, štúdiu, alebo komplexnú technológiu, poďme ju odprezentovať prehľadnou grafikou tak, aby ju pochopil naozaj každý!

odborne clanky

Odborné články

Napísať odborný článok na úrovni tak, aby bol jasne zrozumiteľý laikovi, ale neurazil ani špičky v odbore, chce určitú dávku znalostí, skúseností a pisateľského citu. Ak by ste mali záujem o odborný článok z oblasti výživy, cvičenia, potravín či chémie, s riadnymi citáciami zdrojov, napísaný tak, aby ho obľuboval aj Google, kontaktuje ma pomocou formulára nižšie.

poradenstvo legislativa

Poradenstvo v potravinovej legislatíve

Legislatíva potravín, či doplnkov stravy, vie byť niekedy pekne komplikovaná. Najmä v našich končinách, kde treba okrem slovenskej, či českej legislatívy, brať do úvahy aj legislatívu európsku, je lepšie poradiť sa s odborníkom. Či už ide o správne a zrozumiteľne podané informácie na etikete, povolené tvrdenia na webe, alebo o registráciu produktov, viem Vám byť oporou.

Online konzultácia

Niekedy je najlepšie prediskutovať veci tvárou v tvár a ísť s problémom viac do hĺbky. Presne pre také prípady je vhodná online konzultácia, kde je dostatok priestoru na zodpovedanie všetkých otázok a nejasností. Či už potrebujete poradiť ohľadom vývoja produktu, potravinovej legislatívy, či prediskutovať ponuku na mieru, konzultácia je na to ako stvorená.

Mohli ste ma vidieť

Kontaktujte ma...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha