MOJE služby

nutrimanual-symbol

NUTRIMANUÁL

Jediná personalizovaná príručka, ktorú budeš potrebovať, aby si sa konečne zorientoval/a v strave! Odštartuj vďaka nej cestu za svojím novým ja, či už je tvojim cieľom zdravo schudnúť, pribrať, alebo sa len chceš začať stravovať zdravšie! Táto služba predstavuje niečo medzi jednorázovou konzultáciou a dlhodobým online coachingom. Zaplatíš však iba zlomok ceny a stále máš personalizovanú službu na mieru!

Online konzultácia

Niekedy je najlepšie prediskutovať veci face 2 face a ísť s problémom poriadne do hĺbky. Presne pre také prípady je vhodná online konzultácia, kde je dostatok priestoru na zodpovedanie všetkých otázok a nejasností.

Výživový coaching

Máš problémy so správnym nastavením svojej stravy? Snažíš sa schudnúť, či naopak, pribrať a nejde to? Nevieš čo, koľko, kedy a prečo by si mal/a jesť? V tom prípade bude pre teba výživový coaching tou správnou voľbou.

Tréningový programming

Máš výživu zmáknutú, ale prestal si progressovať v gyme? Nevieš ako si správne vyskladať silový tréning? Chceš sa zlepšiť s maximálkami alebo sa pripraviť na súťaž v powerliftingu? Programming ti v tom pomôže!

poradenstvo legislativa

Komplexný coaching

Komplexný coaching zahŕňa poradenstvo a vedenie v oblasti výživy i tréningu zároveň. Či už máš v pláne chudnúť, udržovať, či naberať, touto formou ti viem najlepšie a najefektívnejšie pomôcť s tvojimi cieľmi.

Nevieš ktorú službu vybrať?

Možno premýšľaš, ktorá služba by bola pre teba tá pravá. Najlepšie bude, keď si bookneš nezáväzný online call alebo ma kontaktuj prostredníctvom formulára nižšie. Spolu preberieme možnosti ako by som Ti vedel najlepšie pomôcť. 

Často kladené otázky

Celý coaching prebieha primárne v ONLINE prostredí. Pri komplexnom coachingu je možné aj osobné stretnutie pre doladenie techniky cvikov apod. Pre bližšie informácie, ako jednotlivé typy coachingu vyzerajú, choď na podstránky daných služieb.

Ak si nie si istý, ktorý typ coachingu bude tou správnou voľbou pre teba, napíš mi nižšie správu, v ktorej bližšie popíšeš svoje aktuálne potreby, ciele a situáciu, v ktorej sa aktuálne nachádzaš. Ja sa to čoskoro ozvem späť s konkrétnym odporúčaním. Alternatívne si môžeš na tomto odkaze booknuť úvodný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Nie som zástanca jedálničkov. Radšej ľudí naučím ako si môžu vyskladať „vlastný jedálniček“ sami, podľa toho na čo majú chuť, alebo čo majú v chladničke. Ak to však bude v tvojom prípade nutné, nie je problém pre začiatok nastaviť aspoň orientačný jedálniček s vhodnými surovinami.

Minimálna dĺžka spolupráce je 8-12 týždňov, podľa toho o ktorý typ coachingu ide. Nejedná sa o žiadne „extrémne premeny“ ale o postupné naučenie sa zásad zdravého stravovania a tréningovej periodizácie, ktoré budeš vedieť udržateľne praktizovať aj po ukončení našej spolupráce.

Po ukončení našej spolupráce ma už v ideálnom prípade potrebovať nebudeš, nakoľko si budeš vedieť sám/sama vhodne nastaviť stravu, budeš chápať zásady progressu v cvičení a teda aj ako má vyzerať rozumný tréning. Mám však aj klientov, ktorí u mňa fungujú dlhodobo, takže určite nie je problém spoluprácu predlžiť.

Ak nebudeš so spoluprácou spokojný/á, peniaze ti budú vrátené v plnej výške. Nemáš teda čo stratiť.

Referencie

úvodný online coaching call zdarma​

Dohodni si so mnou nezáväzný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Alebo mi napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha