NUTRIMANUÁL

Jediná personalizovaná príručka, ktorú budeš potrebovať, aby si sa konečne zorientoval/a v strave! Odštartuj vďaka nej cestu za svojím novým ja, či už je tvojim cieľom zdravo schudnúť, pribrať, alebo sa len chceš začať stravovať zdravšie!

ČO TO JE?

NUTRIMANUÁL predstavuje unikátnu službu, ktorá je niečo medzi jednorázovou konzultáciou a dlhodobým nutričným coachingom. Klient v nej tak dostane najviac hodnoty za tú najvýhodnejšiu cenu.

Službu som sa rozhodol vytvoriť z dôvodu neustále narastajúceho záujmu o moje služby výživového poradenstva, aby som dokázal pomôcť ešte väčšiemu množstvu klientov. Už niekoľko rokov s radosťou pomáham tým, ktorí tápajú v strave a nevedia si rady, či už ide o chudnutie, naberanie, alebo sa len chcú naučiť jesť tak aby podporili svoje zdravie.

Ak teda hľadáš veľa muziky za málo peňazí a chceš konečne vedieť, ako sa stravovať tak, aby si konečne schudol/la, a zároveň aby bolo tvoje telo zdravé, výkonné a plné energie, táto služba je pre Teba ako stvorená!

AKO TO FUNGUJE?

1. OBJEDNÁŠ SI NUTRIMANUÁL

Nižšie na stránke si objednáš NUTRIMANUÁL a v eshope pohodlne zaplatíš kartou / prevodom. Pre platbu v CZK prosím do poznámky uveď, že by si chcel/a platiť v českých korunách.

2. VYPLNÍŠ ROZSIAHLY ONLINE DOTAZNÍK

Do pár minút od objednania ti na email prídu inštrukcie s odkazom na rozsiahly online dotazník. Vyhraď si naň asi 10-20 minút a odpovedaj čo najúprimnejšie.

3. DO 48 HODÍN OD VYPLNENIA DOTAZNÍKA TI PRÍDE NUTRIMANUÁL NA EMAIL

Následne zanalyzujem všetky dáta, ktoré od Teba dostanem skrze online dotazník a na základe nich zostavím tvoj jedinečný NUTRIMANUÁL na mieru. Vo finále tak dostaneš komplexnú príručku v podobe elektronického pdf, vďaka ktorej budeš vedieť ako sa stravovať a dosahovať tak svoje ciele.

BONUS - DO 2 MESIACOV OD ZAKÚPENIA NUTRIMANUÁLU MÁŠ U MŇA 30 MINÚTOVÚ KONZULTÁCIU ZDARMA

Ak by si mal/a nejasnosti, alebo by si chcel/a prebrať svoje stravovanie ešte viac do hĺbky, dohodneš si so mnou termín online konzultácie zdarma, kde zodpoviem všetky tvoje dotazy.

Okomchemika-nutrimanual-mobil

HLAVNÉ VÝHODY

budeš vedieť čo, koľko a kedy jesť

Nevieš ako sa správne stravovať? Si tu správne! NUTRIMANUÁL predstavuje komplexnú príručku na mieru, vďaka ktorej budeš vedieť čo, koľko a kedy jesť! Pomôže Ti s chudnutím, s naberaním a jednoducho Ťa naučí jesť zdravo!

Získaš postavu snov do pár týždňov

Motanie sa v kruhu neustáleho chudnutia a následných jojo efektov neteší nikoho. Ukonči tento kolobeh trápenia vďaka správnym informáciám na mieru pre tvoje telo. Získaj konečne postavu, hodnú tvojho úsilia!

Zaplatíš iba raz, materiály máš navždy

Príručku si kúpiš iba raz, no materiály z nej Ti poslúžia dlhodobo. Môžeš sa k nej opakovanie vracať, podľa toho aké sú tvoje aktuálne ciele. Nájdeš v nej totiž návody ako sa stravovať pri chudnutí, naberaní i udržiavaní hmotnosti.

Rady ako sa stravovať "vonku"

Nakupovať a variť si doma je super. Máme plnú kontrolu nad tým, čo budeme konzumovať a vieme tak dôslednejšie dodržiavať diétu. Čo ak Ťa však čaká oslava či večera v reštaurácii? No stress! V NUTRIMANUÁLE myslíme aj nato!

Nutrimanual-predna-strana-okomchemika-2

Dáš zbohom nefungujúcim jedálničkom

Som veľký kritik jedálničkov. Prečo? Pretože stravovať sa podľa nejakých 3 variant papiera nie je v reálnom svete dlhodobo udržateľné. V príručke Ťa naučím ako si vieš zdravý jedálniček vyskladať úplne sám/sama podľa potreby a ako môžeš aj bežné jedlá "nutrične vytuningovať"!

Konkrétny rozpis maktronutrientov

V príručke nájdeš konkrétny rozpis kilokalórií i makronutrientov, ktoré by si mal/a každý deň prijať aby si dostatočne vyživil/a svoje telo a zároveň dosahoval/a svoje ciele.

S trackovaním jedla i bez

V praxi môžeš následne využívať počítanie kalórií pomocou aplikácií (Kalorické tabuľky, MyFitnessPal) ale zvládneš to aj bez nich. V príručke totiž nájdeš manuál ako sa stravovať pomocou "metódy dlaní" či "zdravého taniera".

Najlepší pomer hodnota/cena

Táto služba predstavuje niečo medzi jednorázovou konzultáciou a dlhodobým online coachingom. Zaplatíš však iba zlomok ceny a stále máš personalizovanú službu na mieru! Získaš tak maximum hodnoty za minimum ceny.

Ďalšie výhody

Rady ako nakupovať

Na to, aby si sa mohol/la zdravo stravovať musíš mať v prvom rade správne nakúpené. V príručke nájdeš cenné rady, podľa čoho vyberať potraviny, ako čítať etikety potravín a prezradím Ti aj podlé triky predajcov, aby si sa nenechal/a nachytať!

Odporúčaná suplementácia

Základ musí vždy tvoriť poriadna strava. V určitých prípadoch však môže tvoje telo benefitovať aj pridaním vhodných výživových doplnkov. Zisti ktoré doplnky ti môžu pomôcť a ktoré sú len vyhodené peniaze!

Okomchemika-nutrimanual-komplet

REFERENCIE

Najčastejšie otázky

Po zakúpení NUTRIMANUÁLU v eshope dostaneš obratom email s úvodnými pokynmi. Budem od teba potrebovať vyplniť rozsiahly dotazník, aby som lepšie pochopil aké sú tvoje problémy, predošlé skúsenosti a aktuálne ciele. Následne dostaneš do 48 hodín komplexný NUTRIMANUÁL v podobe eletronického pdfka, vytvorený na mieru, vďaka ktorému odštartuješ svoj pokrok.

Ide o takmer 50 stranovú príručku v podobe elektronického pdf, prispôsobenú priamo tvojim potrebám a cieľom. Nájdeš v nej základné informácie o tom, ako sa stravovať, ktoré budú prispôsobené tak, aby si ich mohol/mohla priamo použiť. Nečakaj však iba množstvo textu. NUTRIMANUÁL obsahuje aj množstvo obrázkov, grafov a infografík keďže raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť!

Táto komplexná príručka je tvoja navždy. Ak sa medzitým tvoje ciele či iné parametre zmenia, v príručke nájdeš základné informácie ako si nastaviť stravu na novo. Je teda úplne normálne sa k nej po čase opakovane vracať a využívať ju podľa potreby.

Tento komplexný produkt získaš za veľmi výhodnú cenu. Ide o tú najlepšiu službu v pomere hodnota/cena akú ponúkam. NUTRIMANUÁL totiž získaš za cenu približne 1 mesiaca osobného výživového coachingu, aktuálne ešte aj so zľavou to vychádza na 69 EUR – pričom veci z neho môžeš postupne aplikovať do praxe aj niekoľko mesiacov.

Ide o vysoko nepravdepodobnú možnosť a zatiaľ takýto prípad nenastal. Ak však máš určité výhrady k svojmu NUTRIMANUÁLU, pokojne ma kontaktuj na okomchemika@gmail.com a problém vyriešime k tvojej spokojnosti. Buďto sa na tvoje problémy pozrieme hlbšie v rámci konzultácie zdarma, alebo dostaneš peniaze naspäť.

Áno! Ide o jednu z mála služieb, ktorú môžeš kúpiť aj niekomu blízkemu a dať mu tak najavo, že Ti záleží na jeho zdraví. Musíš však zabezpečiť, aby táto osoba zodpovedne vyplnila vstupný dotazník. Obdaruj svojich najbližších a daruj im to najcennejšie – zdravie skrz stravu! Aj pri starších sa technickej náročnosti obávať nemusíš. PDFko môžeš vytlačiť a dať im ho vo fyzickej podobe.

Máš šťastie! Táto služba zohľadňuje aj tvoje individuálne stravovacie návyky a preferencie. Pomôže Ti teda aj keď nekonzumuješ mäso alebo celkovo živočíšne produkty. Takisto si môžeš zvoliť, či máš rád/rada skôr stravu s vyšším obsahom sacharidov, alebo s vyšším obsahom tukov, ak si zástanca low-carb stravovania.

KTO TI NUTRIMANUÁL PRIPRAVÍ?

Ing. Martin Masár PnL1

Potravinársky Chemik / Výživový špecialista / Powerlifter

Moje meno je Martin a som inžinierom potravinárskej chémie a biotechnológií. Študoval som na fakulte chemickej VUT v Brne. Už od strednej školy sa aktívne venujem vzdelávaniu v oblasti ľudskej výživy a silového tréningu. Za ten čas som si toho vyskúšal naozaj veľa – od naberania, diét, IF, IIFYM až po intuitívne stravovanie. Posledné roky som sa začal súťažne venovať silovému trojboju a ako PnL1 certified coach radím ľuďom v oblasti stravy a silového tréningu. Okrem toho pracujem v sektore výživových doplnkov, kde pomáham s vývojom, výrobou a registráciou nových produktov, a potravinárskou legislatívou alebo s označovaním potravín. Vo voľnom čase píšem blog @okomchemika, kde sa snažím hravou formou odstraňovať chaos v oblasti chémie, potravín a výživy a popularizovať tak tento segment medzi verejnosťou a najmä mladými.

0 +
strán na mieru
0 +
spokojných klientov
0
rokov praxe
0 %
spokojnosť

NUTRIMANUÁL

69
  • Jediná personalizovaná stravovacia príručka, ktorú budeš v živote potrebovať
TOP SLUŽBA
nutrimanuály zakúpené dnes

Či už je tvojim cieľom zdravo schudnúť, pribrať, alebo sa len chceš začať stravovať zdravšie, od tvojho nového ja Ťa delí už iba 1 klik!

Stiahni si ukážku NUTRIMANUÁLU zdarma!

Nechceš kupovať mačku vo vreci? To plne chápem. Vyplň políčka nižšie a prezri si pár strán zdarma...

Máš otázku? Napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha