SLUŽBY

TRÉNINGOVÝ PROGRAMMING

Či už je tvojim cieľom naberanie svalovej hmoty, chudnutie, či zlepšovanie silových výkonov, správny tréningový plán s dobre nastavenou periodizáciou ti s týmito cieľmi zaručene pomôže. Dohodni si nezáväzný úvodný call zdarma, alebo mi jednoducho napíš a naša spolupráca môže začať.

Martin Masár Powerlifter

Máš výživu zmáknutú, ale prestal si progressovať v gyme? Nevieš ako si správne vyskladať silový tréning? Chceš sa zlepšiť s maximálkami alebo sa pripraviť na súťaž v powerliftingu? Programming ti v tom pomôže!

Vrámci spolupráce spolu preberieme základné princípy silového tréningu, vďaka ktorým už nikdy nebudeš v posilňovni stagnovať. Tréning spolu nastavíme tak, aby zodpovedal tvojej aktuálnej fyzickej zdatnosti a korešpondoval s tvojim životným štýlom. Vyhneme sa tak zbytočným extrémom a budeš mať tréningový plán, ktorý budeš schopný/á dlhodobo dodržiavať.

online coaching vyzivovy

Pre koho je Tréningový programming vhodný?

Stagnuješ v gyme

Cvičíš pravidelne už nejaký ten piatok, ale tvoj progress sa zastavil? V tréningu sa ničíš, skúšaš furt nové veci, aby si "šokoval/a" svaly, ale žiadny posun neprichádza? Pravdepodobne nerešpektuješ základy tréningovej perioidzácie. Rád ti s nimi pomôžem!

Powerlifter wannabe

Už nejaký čas cvičíš, zameriavaš sa primárne na svalový rozvoj, no lákajú ťa veľké váhy? Chcel/a by si si vyskúšať powerlifterský štýl tréningu, no nevieš ako na to? Vyskúšaj tréningový programming a poďme spolu posunúť tvoje PRka na nový level!

cvičíš doma

Máš domáce fitko, jednoručky, expandery, alebo rád využívaš hrazdy na ihrisku? Čaká ťa pracovná cesta, kde nebudeš mať k dispozícii gym, alebo len jednoducho preferuješ cvičenie s vlastnou váhou, no chceš mať v tréningu systém? Si tu správne!

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

Know-how v tréningu

Po ukončení našej spolupráce už budeš vedieť kráčať v oblasti silového tréningu úplne sám/sama. Budeš vedieť ako si správne nastaviť tréning tak, aby ti pomáhal v napĺňaní tvojich cieľov.​

Nové návyky a Odstránenie zlozvykov

Zmeň svoje návyky a zmeníš svoj život. Práve udržateľné návyky sú hlavným faktorom dlhodobej zmeny a úspechu. To platí ako v strave, tak aj v tréningu. V rámci spolupráce preto zapracujeme na vytvorení nových návykov a odstránení starých zlozvykov, ktoré brzdia tvoj progress.

Množstvo infomateriálov

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Namiesto ton textu a poučiek odo mňa dostaneš prehľadné infografiky či ukážkové videá, ktoré budú adresované priamo na riešenie tvojich problémov. Ostanú ti navždy a tak sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť.

Udržateľnú zmenu bez extrémov

Extrémy nikam nevedú. Naša spolupráca preto nebude stáť na drastických príkazoch, obmedzeniach či "mordor" tréningoch. Tvoju zmenu k lepšiemu dosiahneme prostrednítvom malých udržateľných krôčkov.

Často kladené otázky

Celý programming prebieha primárne v ONLINE prostredí. Budeme spolu komunikovať hlavne emailom, prípadne prostredníctvom videohovorov, či WhatsAppom. Dostaneš prístup k Google Sheets tabuľkám, kde budeš mať na mieru zostavený tréningový plán na daný týždeň. Po absolvovaní všetkých tréningov, mi k nim zanecháš feedback a na základe neho nastavíme tréningový plán na týždeň nasledujúci. Priebežne budeš dostávať reporty toho, ako sa posúvaš a postupne tak budeme meniť tvoje výkony (a postavu) k lepšiemu.

Primárne funguje spolupráca na týždennej báze, ako popisujem vyššie. Mimo toho však nie je problém, riešiť potrebné veci aj v priebehu týždňa, či už formou správ, emailu, alebo krátkeho callu.

– Ak si v cvičení úplný začiatočník a nemáš zvládnutú techniku základných cvikov (benchpress, drep, mŕtvy ťah, overhead press), bude lepšie obrátiť sa najprv na osobného trénera, s ktorým budeš pracovať osobne

– Ak sa chceš pripraviť na súťaž v kulturistike, či crossfite, rád ťa posuniem kolegom, ktorí sa na tieto brandže špecializujú a budú ti schopní poradiť fundovanejšie

Prístup Ctrl+C a Ctrl+V u mňa nečakaj. Takisto neposielam žiadne skopírované templaty vo Worde. Tréningový plán bude zostavený na mieru, presne podľa tvojich potrieb, aktuálnych cieľov a možností. Garantujem ti, že rovnaký tréningový plán nikde inde na internete nenájdeš.

Minimálna dĺžka spolupráce pre tréningový programming je 12 týždňov. Nejedná sa o žiadne „extrémne premeny“ ale o postupné naučenie sa zásad tréningovej periodizácie, ktoré sú hlavným predpokladom progressu v cvičení.

Po ukončení našej spolupráce ma už v ideálnom prípade potrebovať nebudeš, nakoľko si budeš vedieť sám/sama rozumne nastaviť tréningový plán, prinášajúci výsledky. Naučíš sa jednoducho základy tréningovej periodizácie, ktoré sú hlavným predpokladom pre progress v cvičení, či už sa jedná o cvičenie pre nárast svalov, powerlifting, alebo cvičenie s vlastnou váhou. Mám však aj klientov, ktorí u mňa fungujú dlhodobo, takže určite nie je problém spoluprácu predlžiť.

Ak nebudeš so spoluprácou spokojný/á, peniaze ti budú vrátené v plnej výške. Nemáš teda čo stratiť.

0
voľné miesta
0 %
spokojnosť
0 %
Garancia vrátenia peňazí
0
Na deň

Referencie

úvodný online coaching call zdarma​

Dohodni si so mnou nezáväzný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Alebo mi napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha