SLUŽBY

KOMPLEXNÝ COACHING

Či už je tvojim cieľom nejakú hmotu nabrať, prípadne schudnúť tuk, alebo len chceš prelomiť stagnáciu v tvojom „fitness“ snažení, komplexný coaching je tu pre teba. Dohodni si nezáväzný úvodný call zdarma, alebo mi jednoducho napíš a naša spolupráca môže začať.

pexels-pineapple-supply-co-204692

Komplexný coaching zahŕňa poradenstvo a vedenie v oblasti výživy i tréningu zároveň. Či už máš v pláne chudnúť, udržovať, či naberať, touto formou ti viem najlepšie a najefektívnejšie pomôcť s tvojimi cieľmi.

Vrámci spolupráce spolu preberieme základné princípy stravy ale aj silového tréningu, vďaka ktorým posunieš kvalitu svojho života na vyšší level. Nastavenie stravy aj tréningu bude vysoko individualizované, presne podľa tvojich potrieb a životného štýlu. Vo výsledku tak dostaneš komplexný plán, ktorý budeš vedieť dlhodobo dodržiavať. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Martin Masár Powerlifter

Pre koho je Komplexný coaching vhodný?

Chceš schudnúť

S tvojou váhou nie si príliš kamoš/ka a rád/rada by si s tým niečo urobil/a? Hoci číslo na váhe nie je všetko, znížením svojej hmotnosti vieš výrazne zlepšiť svoj zdravotný stav i kvalitu svojho života. S nastavením správnej stravy a tréningu pôjdu kilá dole naozaj efektívne. Ak sám/sama nevieš ako na to, rád ti pomôžem!

Chceš nabrať svaly

Odjakživa si patril/a skôr medzi ľudí s opačným problémom, ako má dnes väčšina populácie - chcel/a by si pribrať, no nevieš ako na to? Vitaj v klube tzv. "hardgainerov"! Pár rokov dozadu som tiež vážil o 40 kíl menej ako dnes a dostával som to pocítiť od svojho okolia. Napíš a ukážem ti ako zdravo, naturálne a efektívne a pribrať svalovú hmotu.

Chceš sa posunúť na vyšší level

Hoci už nejaké základy máš, no chcel/a by si to celé posunúť na vyšší level? Robíš nejaký šport, ale v silovej príprave a v strave si stratený/á? Napíš a poďme spolu poriadne zamakať na tvojom stravovaní a tréningu a posuňme tak tvoje výkony, formu, regeneráciu, ale aj zdravotný stav a kvalitu života na vyšší level!

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

Know-how v stravovaní a tréningu

Po ukončení našej spolupráce už budeš vedieť kráčať v oblasti výživy a tréningu úplne sám/sama. Budeš vedieť ako si správne nastaviť stravu a tréning tak, aby ti pomáhali v napĺňaní tvojich cieľov.​

Nové návyky a Odstránenie zlozvykov

Zmeň svoje návyky a zmeníš svoj život. Práve udržateľné návyky sú hlavným faktorom dlhodobej zmeny a úspechu v stravovaní aj v tréningu. V rámci spolupráce preto zapracujeme na vytvorení nových návykov a odstránení starých zlozvykov, ktoré brzdia tvoj progress.

Množstvo infomateriálov

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Namiesto ton textu a poučiek odo mňa dostaneš prehľadné infografiky či ukážkové videá k cvikom, ktoré budú adresované priamo na riešenie tvojich problémov. Ostanú ti navždy a tak sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť.

Udržateľnú zmenu bez extrémov

Extrémy nikam nevedú. Naša spolupráca preto nebude stáť na drastických príkazoch a obmedzeniach. Tvoju zmenu k lepšiemu dosiahneme prostrednítvom malých udržateľných krôčkov ako v strave, tak i v tréningu.

Často kladené otázky

Celý coaching prebieha primárne v ONLINE prostredí. Budeme spolu komunikovať prostredníctvom videohovorov, emailom, prípadne WhatsAppom. Čaká ťa množstvo praktických úloh, vďaka ktorým sa na vlastnej koži naučíš, čo, prečo a v akých množstvách by si mal/a jesť. Dostaneš taktiež prístup k Google Sheets tabuľkám, kde budeš mať na mieru zostavený tréningový plán na daný týždeň. Po absolvovaní všetkých tréningov, mi k nim zanecháš feedback a na základe neho nastavíme tréningový plán na týždeň nasledujúci. V praxi to vyzerá asi tak, že si raz do týždňa zavoláme, zhodnotíme spolu uplynulý týždeň a nastavíme ciele, návyky, tréning a úlohy na ten nasledujúci. Priebežne budeš dostávať reporty toho, ako sa posúvaš a postupne tak budeme meniť tvoju životosprávu k lepšiemu.

Primárne funguje spolupráca na týždennej báze, ako popisujem vyššie. Mimo toho však nie je problém, riešiť potrebné veci aj v priebehu týždňa, či už formou správ, emailu, alebo krátkeho callu.

– Ak patríš medzi ľudí, trpiacich poruchami príjmu potravy, rád ťa odporučím niekomu z odborníkov, ktorí sa príšlušnou problematikou zaoberajú na profesionálnej úrovni

– Ak si v cvičení úplný začiatočník a nemáš zvládnutú techniku základných cvikov (benchpress, drep, mŕtvy ťah, overhead press), bude lepšie obrátiť sa najprv na osobného trénera, s ktorým budeš pracovať osobne

– Ak sa chceš pripraviť na súťaž v kulturistike, či crossfite, rád ťa posuniem kolegom, ktorí sa na tieto brandže špecializujú a budú ti schopní poradiť fundovanejšie

– Ak nie si ochotný, pre zmenu svojich stravovacích návykov obetovať určitý čas a úsilie a hľadáš iba zázračné a rýchle riešenie

Nie som zástanca jedálničkov. Radšej ľudí naučím ako si môžu vyskladať „vlastný jedálniček“ sami, podľa toho na čo majú chuť, alebo čo majú v chladničke. Ak to však bude v tvojom prípade nutné, nie je problém pre začiatok nastaviť aspoň orientačný jedálniček s vhodnými surovinami.

Prístup Ctrl+C a Ctrl+V u mňa nečakaj. Takisto neposielam žiadne skopírované templaty vo Worde. Tréningový plán bude zostavený na mieru, presne podľa tvojich potrieb, aktuálnych cieľov a možností. Garantujem ti, že rovnaký tréningový plán nikde inde na internete nenájdeš.

Minimálna dĺžka spolupráce pre komplexný coaching je 12 týždňov. Nejedná sa o žiadne „extrémne premeny“ ale o postupné naučenie sa zásad zdravého stravovania a tréningovej periodizácie, ktoré budeš vedieť udržateľne praktizovať aj po ukončení našej spolupráce.

Po ukončení našej spolupráce ma už v ideálnom prípade potrebovať nebudeš, nakoľko si budeš vedieť sám/sama vhodne nastaviť stravu, budeš chápať zásady progressu v cvičení a teda aj ako má vyzerať rozumný tréning. Mám však aj klientov, ktorí u mňa fungujú dlhodobo, takže určite nie je problém spoluprácu predlžiť.

Ak nebudeš so spoluprácou spokojný/á, peniaze ti budú vrátené v plnej výške. Nemáš teda čo stratiť.

0
voľné miesta
0 %
spokojnosť
0 %
Garancia vrátenia peňazí
0
Na deň

Referencie

úvodný online coaching call zdarma​

Dohodni si so mnou nezáväzný call k spolupráci zdarma, kde preberieme všetko potrebné.

Alebo mi napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha