EBOOK "Výživa v powerliftingu"
- Vonku 06/2023 -

Jedinečný ebook prinášajúci tie najmodernejšie evidence-based informácie zo sveta výživy a powerliftingu podané zrozumiteľnou formou. Spoznaj vďaka nim svoj plný powerlifterský potenciál a buď o krok napred oproti tým, čo poháňajú svoje výkony mekáčom!

EBOOK-Vyziva-v-powerliftingu

Odborné veci podané zrozumiteľne

Objav tie najnovšie evidence-based poznatky z oblasti výživy v silových športoch, podané tak, aby ich pochopil aj tvoj TikTok-addicted kamoš/ka

praktické tipy ako rady aplikovať

Poznatky bez praktickej aplikácie sú ti na nič. V ebooku ti preto ukážeme, ako aplikovať jednotlivé tipy a triky v reálnom živote

kalkulačka pre nastavenie stravy

V ebooku nájdeš aj praktickú kalkulačku, ktorá ti pomôže so základným nastavením stravy pre rôzne fázy tvojej silovej prípravy

Najčastejšie mýty vo výžive

Pozrieme sa aj na tie najčastejšie mýty, s ktorými sa pri powerliftingu môžeš stretnúť. Nie, naozaj nemusíš hltať diuretiká nato, aby si navážil/a...

Ebook-vyziva-v-powerliftingu-2

OBSAH

ČO VŠETKO SA
V EBOOKU DOZVIEŠ?

Tie najviac pálivé témy, s ktorými sa pri stravovaní v silových športoch stretneš. Od základov až po detaily. Všetko podrobne rozobraté a zrozumiteľne vysvetlené.

Ebook-vyziva-v-powerliftingu-obsah

O autoroch

Kto stojí za ebookom „Výživa v powerliftingu“?

Agata-Szturcova-PWL

PBA. Agáta Szturcová

Nutriční koučka / Powerlifterka / Copywriterka

Po vlastních letitých problémech s jídlech a sama sebou jsem tak přirozeně začala tíhnout k porozumění výživy. A tak jsem mezi CrossFitem a hipthrusty vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition. Tím moje výživová cesta nekončí – chci být lepší koučka, a tak za tímto cílem směřuji každý den.

Martin-Masar-PWL

Ing. Martin Masár

Potravinársky chemik / powerlifter / Výživár

Už od strednej školy sa aktívne venujem vzdelávaniu v oblasti ľudskej výživy a silového tréningu. Posledných 5 rokov cvičím viac silovo a súťažím v silovom trojboji, kde som sa stal juniorským vicemajstrom SR. Ako PnL1 certified coach radím ľuďom v oblasti výživy a mojou ďalšou pracovnou vášňou sú doplnky stravy, kde riešim ich zloženie, legislatívu, etikety či výrobu.

EBOOK-Vyziva-v-powerliftingu

Ukáž nám, že máš záujem!

Ebook je aktuálne stále v štádiu písania. Chceme však vidieť, koľko ľudí by malo záujem o ebook s touto tématikou a preto nám prosím nezáväzne zanechaj svoj email a pomôž nám tak s motiváciou na jeho dokončenie. My ťa na oplátku budeme informovať, hneď ako bude ebook hotový!

0 +
strán infromácií
0
Záujemcov už čaká
0 +
použitých zdrojov
50
dní do spustenia

Často kladené otázky

Ak ťa už nebaví klasická, nie príliš „zdravá“ powerlifterská strava, náš ebook ti ukáže, že to ide aj lepšie. Naučíš sa vďaka nemu stravovať tak, aby si súčasne podporil/a svoj výkon, ale aj regeneráciu a zdravie. Vďaka tomu sa budeš zlepšovať rýchlejšie a posunieš tak svoju „powerlifting game“ na nový level!

Vďaka ebooku získaš konečne prehľad o tom, ako si nastaviť stravu tak, aby podporovala tvoje silové výkony a nezabúdala ani na tvoje zdravie. Môžeš tak očakávať lepšie výkony, zlepšenú regeneráciu a celkovo sa budeš jednoducho cítiť lepšie. Nový total je od teba len zopár klikov!

Áno, samozrejme. Manipulácia s hmotnosťou je neoddeliteľnou súčasťou prípravy powerliftera/ky. V ebooku ťa naučíme ako navážiť tak, aby si podal/a svoj maximálny výkon, nenarušil/a si svoje trávenie a na súťaži tak ukázal/a, na čom si celé mesiace tvrdo drel/a.

Rozhodne! Začiatočník, pokročilý, skúsený pretekár, muž či žena – každý si v ebooku nájde hodnotné informácke, ktoré mi pomôžu zlepšiť výkon a regeneráciu.

Cena ebooku ešte nie je pevne stanovená. Aktuálne prebieha marketingový prieskum, či by vôbec bol záujem o dokončenie tohto ebooku. Ak však ebook pôjde do predaja, cena bude taká, aby si ho mohol dovoliť naozaj každý.

Ebook bude k dispozícii v slovenskom aj v českom jazyku.

Ebook je aktuálne v štádiu písania. Čoskoro finalizujeme naše poznatky a dizajnovú stránku a finálna verzia bude k dispozícii v priebehu júna 2023. Zatiaľ nám tu môžeš nezáväzne zanechať svoj email a ihneď ako bude ebook dostupný ti dáme emailom vedieť! Po objednaní ti následne bude doručený prostredníctvom emailu.

Ebook získaš prostredníctvom emailu v podobe .pdf dokumentu.

Šanca, že poznatky z ebooku pre teba nebudú prínosné, je veľmi malá. Predsa len však existuje možnosť, že by si s ebookom nemusel/a byť spokojný/á. V tom prípade Ti bez problémov vrátime peniaze.

Máš otázku? Napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha