BUILT BY BARBELL

Unikátny 12 týždňový tréningový program pre mužov aj ženy, zameraný na powerbuilding, teda maximálny fokus na SILU A SVALY

 

3 fullbody tréningy + 1 dobrovoľný extra tréning Ti zaručia progress bez toho, aby si v ostatných častiach života strádal/a. Na program ti stačí iba základné vybavenie – veľka činka (Barbell).

Built_By_Barbell_Trening-big

O PROGRAME

Náš cieľ je jednoduchý – trénovať systematicky, s využitím progresívneho zvyšovania záťaže a s ohľadom na tvoju aktuálnu fyzickú zdatnosť. 

Daj zbohom ponevieraniu sa po fitku s tým, že nevieš čo a ako cvičiť!

Či už to bude tvoj prvý zhyb, dip alebo nová maximálka na deadlift, vďaka percentám, RPE/RIR, coachom a komunite zažiješ 12 týždňov progresu, makačky a výsledkov.

SYSTÉM V TRÉNINGU

Nevieš ako si správne nastaviť tréning? Vyriešili sme to za teba. Nechaj tréningový programming na nás a ty sa staraj iba o to aby si poriadne odcvičil/a.

12 TÝŽDŇOV

Program je koncipovaný na 12 týždňov, počas ktorých zažiješ poriadnu dávku progressu. Posunieš nielen svoje maxká, ale aj vedomosti o tréningu, výžive či regenerácii.

Built-By-Barbell-Appka-big

APLIKÁCIA

Suchý rozpis na pokrčenej A4ke určite nečakaj. Všetko máš pohodlne v 1 aplikácii (iOS/Android) - od warmupu, videí, briefingov až po edukačnú časť o výžive, tréningu, spánku a regenerácii.

KOMUNITA

Bojíš sa, že na to budeš sám/sama? Určite nie! V appke nájdeš aj community chat s ďalšími "barbellistami". Pre zložitejšie dotazy môžeš napísať priamo nám.

Či už si chalan, ktorý chodí nejaký ten mesiac do posilky a prestal progressovať, alebo dievča, túžiace po pevnej postave a prvom zhybe, si na správnom mieste! Program ti sadne ak si:

 • posilkový makač, ktorý sa nevie posunúť ďalej

 • holka, ktorá by chcela nabrať nejaký ten sval a zosilnieť

 • fitnessák/čka, ktorý/a by chcel cvičiť silovejšie

 • človek, ktorý by chcel nabrať a zosilnieť na 3 tréningoch do týždňa

 • odporúčané výkony sú aspoň (ak nevieš 1 rep max, použi kalkulačku https://tinyurl.com/BuiltByBarbell):

  • SQ 0,6 x BW

  • BP 0,4 x BW

  • DL 0,8 x BW

Program obsahuje 3 hlavné fullbody tréningy + 1 dobrovoľný extra tréning, zameraný skôr na mobilitu a recovery. Ideálne pre progress bez toho, aby si v ostatných častiach života strádal/a.

V programe nájdeš okrem tréningov aj NUTRITION GUIDE, teda príručku, ako si správne nastaviť výživu pre podporu tvojich cieľov. Okrem toho aj krátke prednášky a tipy ako vylepšiť tréning, spánok či regeneráciu a 4. optional tréningový deň s fokusom na movement. Ten slúži na zlepšenie tvojho pohybu – zapracujeme napríklad nazlepšení tvojho rozsahu pohybu v drepe alebo stability ramena pri tlakoch.

Vďaka aplikácií máš 12 týždňov osobného coacha vo vrecku. Okrem toho si môžeš trackovať svoju hmotnosť, obvody tela a samozrejme odcvičené váhy. DÁTA = POWER, chceme aby si presne videl/a, kam si sa za 12 týždňov posunul/a. Suchý rozpis na pokrčenej A4ke teda určite nečakaj. Všetko máš pohodlne v 1 aplikácii – od warmupu, videí, briefingov až po edukačnú časť o výžive, tréningu, spánku a regenerácii.

Program je vytvorený súťažným powerlifterom Okomchemika v spolupráci s ONE MORE Training a Akadémiou výživyZa nami stoja výsledky nás a našich klientov a nielen prázdne marketingové frázy. Sami praktizujeme to, čo hlásame a rozhodli sme sa o tieto cenné skúsenosti podeliť s tebou. Posuň svoje výkony a lifestyle na nový level!

Každý z nás zažil ten pocit, keď sa mu nechcelo ísť cvičiť samému. V aplikácii preto máme aj community chat, v ktorom môžeš diskutovať s ďalšími „barbellistami“. Budeme sa tu navzájom podporovať, posielať si tipy a pomáhať si.

 

Pre zložitejšie dotazy môžeš napísať priamo nám do osobného chatu, kde ti radi pomôžeme!

Je jedno či cvičíš vo veľkom fitku v meste alebo v kočikárni paneláku. Na program budeš potrebovať iba:

 

 • barbell (veľká činka)

 • dumbells / kettlebelles

 • expandery, ak si začiatočník

 • ak si skúsenejší lifter, môžu sa ti zísť aj:

  • opasok, kolenačky, trhačky, bandáže, magnézium, boty na drepy

Čo určite NEBUDEŠ potrebovať:

 

 • kladky a stroje

 • balančné podložky a fitlopty

 • špeciálny elektrický kostým

Celý 3-mesačný program získaš za 75€, ktoré zaplatíš raz. Program ťa teda vyjde iba 25€ na 1 mesiac. Po skončení ti k nemu prístup ostáva a tak môžeš ísť celý cyklus odznova s novými PRkami.

*Po zakúpení programu dostaneš všetky potrebné info do mailu

REFERENCIE

Predošlé
Ďalšie
0
Týždňov progressu
0 %
Spokojnosť
0 %
Garancia vrátenia peňazí
0
na deň

Pridaj sa k desiatkam makačov aj ty!

Zahoď starosti s tým, čo budeš v posilke cvičiť za hlavu, nechaj nastavenie tréningu na nás a vychutnaj si cvičenie akoby si bol profi atlét s trénerom vo vrecku. Od zaručeného progressu, nových maximálok a sebavedomia v gyme ťa delí už iba 1 klik! Po zakúpení dostaneš všetky potrebné info do mailu a môžeš ísť na to!

Máš otázku? Napíš...

Email: okomchemika@gmail.com
Příčná 1892/4, Nové Město - Praha 1, 110 00, Praha